Jdi na obsah Jdi na menu

Letoviska

Příspěvky

Tourlos

7. 6. 2011

Tourlos je oblíbené přístavní letovisko, které je vyhledávaným cílem turistů. Je to ale velmi klidné letovisko, které se skvěle hodí pro strávení příjemné letní dovolené. Od hlavního města se nachází přibližně 30 minut chůze. Pláž přímo v Tourlos není příliš čistá, ale pro koupání můžete využít jiné pláže v okolí. Například pláž Agios Stefanos.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Psarou

7. 6. 2011

Psarou je letovisko, které se nachází jen pět kilometrů od hlavního města ostrova Mykonos. Je to relativně klidné letovisko, protože noční život zde není nijak rušný jako jinde na ostrově. Pláž v Psarou je rozlehlá, má jemný písek a nádherně čistou vodu. Psarou je oblíbené letovisko, které je vyhledávané především rodinami s dětmi.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Platys Yialos

7. 6. 2011

Platys Yialos neboli Platis Gialos je jedno z nejpopulárnějších letovisek na ostrově Mykonos. Platys Yialos se nachází na jihu ostrova. Zdejší pláže jsou dlouhé a nabízejí lehátka, slunečníky, vodní sporty a mnoho restaurací a barů. Pláž v Platis Gialos je jednou z nejdelších písečných pláží při pobřeží Mykonosu. Zdejší mělčiny jsou přímo jako stvořené pro rodiny s malými dětmi, které si díky tomu mohou bez obav hrát a koupat se.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Petinaros

7. 6. 2011

Petinaros je letovisko, které se nachází jen 800 metrů od hlavního města Mykonosu. Petinaros je hotelový komplex, který vám poskytne řadu služeb a zajímavých nabídek. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří si chtějí užít nádhernou dovolenou. V okolí Petinaros je hned několik krásných písčitých pláží, které můžete využít pro svoje vodní radovánky. Petinaros je ideálním místem pro strávení krásné dovolené. Petinaros je i pro svou oblíbenost velmi klidným letoviskem.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Ornos

7. 6. 2011

Ornos je letovisko, které leží přibližně 3,5 kilometrů od hlavního města Mykonos v těsné blízkosti malé rybářské vesnice. Na pláži je jemný písek a křišťálová voda, která je jako stvořená pro koupání i malých dětí. Na pláži jsou k dispozici i lehátka a slunečníky. Ornos nabízí také spoustu možností ke sportovnímu vyžití. Můžete se zde potápět, nebo zkusit vodní lyžování. V okolí je také mnoho barů a restaurací.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Mykonos

7. 6. 2011

Mykonos je hlavním městem stejnojmenného ostrova Mykonos. Mykonos leží na západním pobřeží ostrova. Mykonos je oblíbeným letoviskem mnoha turistů. Nachází se zde mnoho hotelů a apartmánů, které zajišťují turistům ubytování. V okolí Mykonosu je mnoho nádherných pláží, které jsou většinou písčité a nabízejí mnoho vodních sportů, jako je vodní lyžování nebo například potápění.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Megali Ammos

7. 6. 2011

Letovisko Megali Ammos se nachází na ostrově Mykonos. Jde vlastně o nejbližší pláž města Mykonos. V této oblasti je k dispozici mnoho hotelů a apartmánů. Pláže jsou krásně písčité a jsou ideálním místem pro strávení klidné rodinné dovolené. Hotely a apartmány lemují pobřeží. Megali Ammos je velmi oblíbenou pláží, na kterou se sjíždí turisté i z okolních letovisek.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Elia

7. 6. 2011

Elia je letovisko, které má nejdelší pláž na ostrově Mykonos. Nachází se v malebné zátoce na jihovýchodním pobřeží. Letovisko Elia leží přibližně deset kilometrů od hlavního města. Elia je velmi oblíbeným letoviskem a to hlavně díky své pláži, která kromě lenošení na jemném písku nabízí i dostatek sportovních, vodních i suchozemských aktivit.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Chora

7. 6. 2011

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Agios Stefanos

7. 6. 2011

Agios Stefanos je velmi oblíbeným letoviskem mnoha turistů, které se nachází pouhý jeden kilometr od Tourlos a kousek od hlavního města Mykonos. Pláž v Agios Stefanos je krásná pláž, která je díky svému okolí chráněna před větry. Pláž nabízí mnoho vodních a sportovních aktivit. Agios Stefanos je díky své oblíbenosti poněkud rušnějším letoviskem. Letovisko Agios Stefanos je ideálním místem pro strávení skvělé rodinné dovolené.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska