Jdi na obsah Jdi na menu

Petinaros

7. 6. 2011
Zdroj: http://www.yallayalla.it/destinazioni/grecia/mykonos/domna-petinaros

Petinaros je letovisko, které se nachází jen 800 metrů od hlavního města Mykonosu. Petinaros je hotelový komplex, který vám poskytne řadu služeb a zajímavých nabídek. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří si chtějí užít nádhernou dovolenou. V okolí Petinaros je hned několik krásných písčitých pláží, které můžete využít pro svoje vodní radovánky. Petinaros je ideálním místem pro strávení krásné dovolené. Petinaros je i pro svou oblíbenost velmi klidným letoviskem.


Doprava
Na ostrov je možné se dostat buď letecky, nebo trajektem. Letiště se nachází pouhé 4 kilometry od hlavního města, tudíž to je do Petinaros opravdu jen malý kousek. Cesta z letiště zabere zhruba deset minut. Trajekty jsou pravidelně vypravovány z Athén nebo ze Soluně. V okolí letoviska se můžete přepravovat autobusem.


Zajímavá místa

Protože leží Petinaros v těsné blízkosti hlavního města, tak se nabízí k prohlídce hned několik zajímavých míst. Hlavní město Mykonos je zajímavé svým historickým centrem, které se označuje jako Malé Benátky. K dispozici je zde i několik muzeí, které rozhodně stojí za prohlídku.

Uybtování

Petinaros ** hotel