Jdi na obsah Jdi na menu

Agios Stefanos

7. 6. 2011
Agios Stefanos - Mykonos
Zdroj: http://www.travel2greece.net/cyclades/mykonos/agios-stefanos.htm

Agios Stefanos je velmi oblíbeným letoviskem mnoha turistů, které se nachází pouhý jeden kilometr od Tourlos a kousek od hlavního města Mykonos. Pláž v Agios Stefanos je krásná pláž, která je díky svému okolí chráněna před větry. Pláž nabízí mnoho vodních a sportovních aktivit. Agios Stefanos je díky své oblíbenosti poněkud rušnějším letoviskem. Letovisko Agios Stefanos je ideálním místem pro strávení skvělé rodinné dovolené.


Doprava

U hlavního města Mykonos se nachází letiště Mykonos Island National Airport, takže do letoviska je to opravdu jen pár kilometrů. Na ostrov se dá dostat také trajekty, které pravidelně vyplouvají z Athén nebo ze Soluně. V okolí letoviska Agios Stefanos zajišťují dopravu autobusové linky. Jako další možnost dopravy v letovisku se nabízí pronájem auta v některé ze zdejších půjčoven.


Zajímavá místa

Z Agios Stefanos můžete zamířit do nedalekého letoviska Tourlos nebo do hlavního města, které má mnoho historických a archeologických památek. V okolí města je také mnoho starých větrných mlýnů, na které je neskutečně krásný pohled.

Ubytování

Rocabella Mykonos Art Hotel & Spa **** hotel
Grace Mykonos  **** hotel
Princess of Mykonos *** hotel
Amazing View Hotel   hotel
Mykonian Mare The Art Resort ***** hotel
Paolas Beach   apartmá
Mina ** hotel